Laminacja rzęs na czym polega? Jak szybko upiększyć rzęsy?

Inkuuz / Pixabay

Wizerunek to coś, o co zawsze powinniśmy dbać. To jak nas ludzie widzą, przekłada się na to jak nas odbierają. Dlatego tak niezwykle ważna jest codzienna pielęgnacja, stylizacja, dbanie o swój wygląd zewnętrzny. Szczególnie twarzy należy poświęcić jak najwięcej uwagi, bo na twarz przede wszystkim zwraca się uwagę przy pierwszym i kolejnym spotkaniu. W twarzy zaś najważniejsze są oczy, więc o nie trzeba w szczególny sposób się troszczyć. Odpowiedni makijaż rozwiąże wiele problemów ale jeśli chodzi o rzęsy, to aby były piękne, muszą być odpowiednio wypielęgnowane.

Rzęsy jak marzenie

Nie zawsze pamiętamy o pielęgnacji rzęs a one właśnie tworzą oprawę oczu. Powinny one być długie, gęste, mieć intensywny kolor. Dzięki temu zawsze będą zwracać uwagę. Niektóre zabiegi można wykonywać często, inne zaś wykonuje się raz na jakiś czas. Na pewno zabiegiem wartym uwagi, a przeznaczonym ściśle dla rzęs, jest trwała ondulacja rzęs. Ten zabieg inaczej zwany po prostu trwałą rzęs, jest bardzo szybki i prosty do wykonania. Każdy może się na niego zdecydować. Trwała ma podkręcić rzęsy, które są proste i nie efektowne. Ondulację rzęs warto połączyć z henną albo makijażem permanentnym rzęs, w ten sposób rzęsy staną się jeszcze bardziej efektowne.

Na czym polega ten zabieg

Zabieg trwałej ondulacji rzęs jest bardzo podobny do zabiegu ondulacji włosów. W tym wypadku również używa się specjalnego preparatu do rzęs a także wałków, tyle że oczywiście są one mniejszych rozmiarów. Trwałą można wykonać na każdych rzęsach, nawet na tych najkrótszych, wtedy jedynie trzeba zastosować odpowiednio dopasowane wałki do takiej długości rzęs. Trwała na rzęsach jest od razu widoczna, rzęsy są pięknie wywinięte ku górze, przez to są niezwykłe i przykuwają uwagę. Oczy są wtedy pięknie podkreślone i to bez grama makijażu. Jeśli więc ktoś chce zaoszczędzić na zabiegach pielęgnacyjnych, chce też zaoszczędzić czas na makijażu, to koniecznie powinien się zdecydować na taki zabieg, który daje super efekty.