Czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie odpowiednia?

Dostawa cateringu dietetycznego już od dawna nie jest dostępna dla osób dobrze poinformowanych. Popularną opcją stała się tzw. pudełkowa, która pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nauczyć się zdrowych nawyków i zaoszczędzić czas. Jaka jest najpopularniejsza dieta pudełkowa, która zawiera dostawę?

Dla kogo jest ona przeznaczona?

Zauważyliśmy, że klienci mają szeroki wachlarz motywacji. Oto najczęstsze powody, dla których warto wypróbować dietę pudełkową.

Efekt jo-jo po zastosowaniu niezależnych diet

Wydaje się, że łatwo jest schudnąć. W praktyce jednak albo na dłuższą metę nie udaje nam się przestrzegać narzuconych sobie zasad, albo stosujemy zbyt restrykcyjne diety, które prowadzą nas do rozkoszowania się słodyczami i wysokokalorycznymi potrawami. W obu przypadkach efekt jo-jo będzie nieunikniony. Dieta pudełkowa pozwala schudnąć w zdrowy sposób i utrzymać uzyskane efekty. Przygotowujemy zbilansowane i urozmaicone posiłki. Możesz cieszyć się słodkimi, zdrowymi przysmakami również w trakcie odchudzania.

Brakuje Ci czasu, aby dbać o swoją dietę

Rodzina, praca, obowiązki, pasje i dbanie o dom to priorytety. Skąd więc znaleźć czas na planowanie posiłków, liczenie kalorii, robienie zakupów, gotowanie itp. Catering to świetna oszczędność czasu dla osób zapracowanych. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię dietę i kaloryczność. My dostarczymy Ci posiłki z należytą starannością, biorąc pod uwagę wartości odżywcze, smak i jakość.

Sprawdź: 10 prostych wskazówek dotyczących zdrowej utraty wagi – https://zapetytem.pl/dieta/qxvo/10-prostych-wskazowek-dotyczacych-zdrowej-utraty-wagi.html

Zadbaj o swoje zdrowie

Odżywianie jest podstawą dobrego zdrowia. Cieszymy się, że coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę. Możesz być pewny, że Twoja dieta będzie zawierała pożywne, wysokiej jakości posiłki oraz odpowiednią ilość witamin i minerałów. Dobrze dobrana dieta pudełkowa może pomóc w zwalczaniu objawów takich jak choroby autoimmunologiczne, nietolerancja glutenu, insulinooporność i cukrzyca.

Wierzymy, że zdrowe odżywianie powinno być dla naszych klientów przyjemnością. Dokładamy wszelkich starań, aby każda dieta była pożywna i dawała radość i przyjemność podczas jedzenia. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji, możesz zamówić swój plan żywieniowy na naszej stronie internetowej w zakładce “Diety”.

Jak wybrać właściwą liczbę kalorii dla diety?

Istnieje wiele sposobów, aby określić właściwe spożycie kalorii dla Twojego organizmu. Kalkulatory zapotrzebowania online są jednym z przykładów. Nie wymagają one opłaty i mogą łatwo obliczyć nasze zapotrzebowanie na kalorie. Mają one jeden problem: nie są zbyt dokładne i ludzie mają tendencję do przeceniania swojego poziomu lub aktywności, co może zniekształcić ostateczny wynik. Wizyta u dietetyka może pomóc w dokładnym obliczeniu CPM. Konsultacja ze specjalistą może kosztować tyle, co prawie dwa dni cateringu. Tu z pomocą przychodzi catering dietetyczny. Fachowy dietetyk może pomóc w doborze odpowiedniej diety, układając, nadzorując i bilansując diety.

Z dietetykiem można skontaktować się wysyłając wiadomość lub dzwoniąc. Specjalista z chęcią doradzi, jaka dieta i kalorie są najlepsze. Zanim określi, ile kalorii potrzebujesz, przeprowadzi krótki wywiad na temat Twojego stylu życia, aktywności i stanu zdrowia. Jest to najlepszy sposób, aby poznać liczbę kalorii dla menu cateringowego.